פוקר אונליין

מדריך למשחק הכי פסיכולוגי בקזינו

פוקר אונליין

פוקר אונליין -
המדריך המלא

פוקר אונליין הוא משחק קלפים פופולרי שכבש את לבם של מיליוני שחקנים ברחבי העולם. זה משחק שדורש מיומנות, אסטרטגיה, הבנת שפת גוף וקצת מזל כדי להצליח. במאמר זה, נדון בכמה טיפים ואסטרטגיות למשחק פוקר, כולל החשיבות של שפת הגוף. אנו גם נסביר כיצד אתה יכול לשחק פוקר באינטרנט על כסף אמיתי עם דילר בשידור חי.

פוקר אונליין - החוקים

פוקר אונליין הוא משחק קלפים שמשחקים בחפיסה סטנדרטית של 52 קלפים. מטרת המשחק היא לקבל את היד בעלת הדירוג הגבוה ביותר בתום סבבי ההימורים, או לשכנע שחקנים אחרים לקפל את ידיהם ולפרוש .

כדי להתחיל, כל שחקן מקבל שני קלפים עם הפנים כלפי מטה, הנקראים קלפי "Hole". לאחר מכן מתחיל סבב ההימורים הראשון, החל מהשחקן משמאל לדילר.

לאחר סבב ההימורים הראשון, שלושה קלפים מחולקים עם הפנים כלפי מעלה במרכז השולחן, הנקראים "פלופ". סבב הימורים נוסף לאחר מכן, מתחיל מהשחקן משמאל לדילר.

 לאחר מכן מחולק עם הפנים כלפי מעלה על השולחן קלף רביעי, הנקרא "Turn", ואחריו סבב הימורים נוסף. לבסוף, קלף  חמישי ואחרון, הנקרא "River", מחולק על השולחן עם הפנים כלפי מעלה.

שחקנים משתמשים בשני הקלפים שלהם ובחמשת הקלפים שעל השולחן כדי ליצור "יד" עם חמשת הקלפים הטובה ביותר שלהם. השחקן עם היד בעל הדירוג הגבוה ביותר בסוף סבב ההימורים האחרון זוכה בקופה.

ערך הידיים - פוקר אונליין

*מהגבוה לנמוך

פוקר אונליין

רויאל פלאש: A, K, Q, J, 10 מאותה סדרה
סטרייט פלאש: חמישה קלפים מאותה סדרה בסדר מספרי
רביעייה: ארבעה קלפים באותו מספר
פולהאוס: שלישיה וזוג
פלאש: חמישה קלפים מאותה סדרה
סטרייט: חמישה קלפים בסדר מספרי, אך לא מאותה סדרה
שלישייה: שלושה קלפים באותו מספר
שני זוגות: שני זוגות בדרגות שונות
זוג אחד: שני קלפים באותה דרגה
קלף גבוה: הקלף בעל הדירוג הגבוה ביותר ביד אם לא הושגה יד אחרת.

שפת גוף בפוקר

חשיבות שפת הגוף

אחד הדברים החשובים ביותר שיש לזכור בעת משחק פוקר הוא לשים לב לשפת הגוף של היריבים. פוקר הוא משחק הונאה, ולעתים קרובות שחקנים ישתמשו בשפת הגוף שלהם כדי לנסות להסתיר את הרגשות והכוונות שלהם. חפש סימנים כמו התפרעות, הזעה או הימנעות מקשר עין כדי לקבוע אם היריב שלך מבלף או שיש לו יד חזקה, בהמשך המאמר נכנס בעובי הקורה ונפרט בידע רב עוצמה בנוגע לשפת הגוף.

אסטרטגיות שפת גוף בפוקר אונליין

קשר עין

שפת גוף בקלפים

העיניים יכולות לתת כמות עצומה של מידע בנוגע למה שהיריב שלנו מרגיש או חושב. לכן זה לא מפתיע ששחקנים רבים בוחרים להסתיר את עיניהם עם משקפי שמש.

יש כאן שני גורמים עיקריים:

עיניים מפוחדות – בדרך כלל ניתן לזהות פחד יחד עם מגוון רגשות אחרים. כאשר אדם מפחד האישונים שלו מתרחבים. 

כיוון מבט – כשאנו מתבוננים בעיניים של היריב שלנו, בזהירות, לעתים קרובות נראה אותם מעיפים מבטים מהירים לכיוונים מסוימים – על השולחן, בערימת הצ’יפים שלהם או שלנו.

לדוגמה, היריב שלנו מעיף מיד מבט בערימה שלנו לאחר שראה את קלף שנפתח. אולי הוא תפס יד טובה והוא רוצה לדעת אם אנחנו עומדים איתו. לפעמים גם חוסר מבטים לכיוונים מסוימים יכולים להעיד.

לדוגמה, היריב שלנו לא בודק את הקלפים שלו במשך כל הסיבוב, למרות שאנו יודעים שהוא בדרך כלל עושה זאת.


לסיכום, לאחר שהיריב שלנו ביצע הימור, יש לו בדרך כלל שתי אפשרויות:

להביט למעלה.
ליצור איתנו קשר עין.
אם היריב שלנו משתמש בדרך כלל באפשרות 1 ולפתע עובר לאפשרות 2, יש סיכוי טוב שיש לזה סיבה כלשהי. אולי הוא בוהה בנו כחלק מטקטיקת הפחדה.

תנועות עם הפה

שפת גוף בקלפים

חלק מהשחקנים מאמינים שהפה הוא אינדיקטור משמעותי אפילו יותר מהעיניים.

שימו לב לדברים הבאים:

שפתיים עצבניות – שפתיים רגועות הן בדרך כלל מלאות ומעוגלות. שפתיים מתוחות נוטות יותר להיות דקות וצבוטות. ברגע שנבין מה זה אומר במקרה של יריבים בודדים, יהיה לנו אינדיקטור מצוין.
עוויתות / מיקרו-ביטויים – נדרשת מיומנות רבה כדי להסתיר מחשבות ורגשות שדולפים דרך הפנים שלנו. לפעמים הרגשות האמיתיים שלנו מוצגים על הפנים שלנו לשבריר שנייה לפני שאנחנו מכניסים אותם לשליטה.
אנו יכולים להתייחס אליהם כאל מיקרו-ביטויים או אולי אפילו “עוויתים”. קל לפספס את התנועות הקטנות הללו, אך הן נושאות כמויות גדולות של מידע כאשר מבחינים בהן.

דיבור

שפת גוף בקלפים

איכות הקול – לעתים קרובות אפשר לקבל קצת מידע על מצבו הנפשי של שחקן באמצעות טון הדיבור שלו. אם הטון שלו משתנה לאחר חלוקת הקלפים או נשמע רגוע כמו בתחילת המשחק.


החלטה להשמיע קול – ההחלטה לדבר יכולה להיות מסר בפני עצמו. זכרו שאיננו נדרשים לדבר בשום שלב. אנחנו יכולים לבצע את כל הפעולות שלנו עם צ’יפים ומחוות, ואנחנו בהחלט לא צריכים לערב את עצמנו בשום שיחת שולחן. היריב שלנו תמיד משמיע קולות אבל פתאום מתחיל לפעול בשקט (לחיצה על השולחן, להחליק צ’יפים וכו’). מה זה אומר?

היריב שלנו ממעט לדבר אבל מנסה להתחיל לשאול אותנו שאלות במהלך הסיבוב. האם הוא אוהב לעשות את זה כשהוא עם יד חזקה או חלשה? אנחנו פונים ליריב שלנו במהלך הסבב כדי לראות אם הוא בוחר להגיב. אנחנו מנסים לאמוד אותו, על סמך איכות הקול שלו ותוכן הדברים שהוא אומר. טכניקה זו ידועה בשם “משחק דיבור”. זה יכול לחשוף הרבה מידע אבל נחשב בדרך כלל לנימוס לקוי כאשר משתמשים בו יתר על המידה.


פטפטנות – אנחנו מחפשים שינויים פתאומיים בפרופיל כאן. שחקנים שבדרך כלל פטפטנים אבל פתאום שותקים. שחקנים שקטים ופתאום הופכים לפטפטנים.

לסיכום

לסיכום, פוקר הוא משחק שעמד במבחן הזמן וממשיך להיות מועדף בקרב שחקנים בכל רמות המיומנות. בין אם אתה משחק בשביל הכיף או הרווח, פוקר מציע מגוון רחב של יתרונות, כולל חשיבה פסיכולוגיים, כישורים מתמטיים ושליטה רגשית. 

אם ברצונך להתחיל לשחק פוקר באינטרנט על כסף אמיתי מול דילר בשידור חי צור קשר עם סוכן שנבדק ע"י צוות האתר והתחל לשחק עוד היום.

רוצה לקבל מידע מסוכן הימורים?

לחצ/י על הכפתור לקבלת עזרה